Magazynier z uprawnieniami na wózek widłowy - od zaraz- jedna zmiana

Grodzisk Mazowiecki/ grodziski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 16.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Firma specjalizująca się w przeładunkach, usługach magazynowych oraz usługach agencji celnej zatrudni pracownika na stanowisko:
Magazynier
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Zadania:
• Rozładunek i załadunek kontenerów wózkiem oraz ręczny,
• Przygotowywanie i wydawanie towarów,
• Wspieranie pracy innych magazynierów,
• Ewidencjonowanie rozładunków, załadunków i wydań,
• Raportowanie ewentualnych uszkodzeń towaru.
Wymagania:
• Uprawnienia na wózek widłowy,
• Doświadczenie w pracy na magazynie,
• Uczciwość.
Gwarantujemy:
• Umowę o pracę lub zlecenie,
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
• Pracę w godzinach 8-16,
• Możliwość wyrabiania godzin nadliczbowych.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MAGAZYNIER” – na pewno oddzwonię!

Magdalena

Magdalena

Magdalena