Magazynier w Firmie Logistycznej - Praca na Umowę Zlecenie

Łódź, Górna

Ogłoszenie dodane: 26.07.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Nasza firma logistyczna poszukuje magazyniera do pracy na umowę zlecenie. Jeśli masz doświadczenie w pracy na magazynie i szukasz elastycznej formy zatrudnienia, to zapraszamy do aplikowania! Skontaktuj się z nami pod numerem 883-088-611.

Oferujemy:
- Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
- Możliwość zdobycia doświadczenia w branży logistycznej
- Stawkę godzinową w wysokości 28,10zł + bonusy za prace w godzinach nocnych
- Wsparcie zespołu koordynującego

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem
- Uprawnienia UDT lub prawo jazdy kategorii B
- Sumienność, punktualność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków

Zakres obowiązków:
- Sortowanie paczek przychodzących i przygotowywanie ich do dalszego transportu
- Realizacja zadań związanych z przyjmowaniem, kompletowaniem i wysyłaniem towarów
- Dbanie o porządek i estetykę w magazynie
- Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności procesów logistycznych

Kontakt: Tel. 883-088-611
Mail: K.szklarzewicz@fallwork.pl

Pamiętaj o dodaniu do swojej aplikacji, klauzuli RODO: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

Kacper Szklarzewicz