MAGAZYNIER R123/2048-1106/24

Włocławek/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 27.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Papieżka 69, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/2048

OBOWIĄZKI:
Praca w nowej hali.
- Przyjmowanie dostaw i kompletowanie towarów do wysyłki.
- Wykładanie towaru.
- Zapewnianie porządku i właściwego rozmieszczenia towarów.
- Przeprowadzanie prac porządkowych oraz inwentaryzacyjnych na magazynie.
Praca w godz.: 09.00-17.00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Magazynier (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe; doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku; umiejętność samodzielnego działania oraz efektywnego organizowania pracy; zaangażowanie i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków; zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Włocławek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ESEN WOJCIECH MICHORZEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Adres:
Papieżka 69, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: praca@skv.pl
tel: 608-244-474

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. W tytule wiadomości prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku