MAGAZYNIER/CZYNNOŚCI MAGAZYNOWE

Psary/ będziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Akacjowa 4, 42-512 Psary, powiat: będziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1377

OBOWIĄZKI:
praca związana z funkcjonowaniem magazynu, załadunek, wyładunek, pakowanie, segregowanie, układanie,
praca w systemie zmianowym 6-14, 14-22, 22-6, pracodawca nie organizuje dojazdu do pracy, praca około 154 h w miesiącu,

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Psary
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 do 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRACOWICI SPÓŁKA AKCYJNA

Adres:
Akacjowa 4, 42-512 Psary, powiat: będziński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Monika Skórzewska
tel: 502070560

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
Najpierw kontakt telefoniczny. CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie