LOGOPEDA- MOŻLIWOŚĆ ZATRUDNIENIA OBYWATELI UKRAINY

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Moniuszki 9, 35-015 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/3941

OBOWIĄZKI:
- terapia logopedyczna dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Uprawnienia: LOGOPEDA- ZAJĘCIA Z DZIEĆMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI

Wymagania inne:
- Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami oraz z dziećmi, kwalifikacje pedagogiczne, podstawowa wiedza z obszaru komunikacji wspomagającej i alternatywnej.
Podana w ogłoszeniu kwota wynagrodzenia jest stawką minimalną. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: null

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Rzeszów
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 60 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI Z DYSFUNKCJAMI ROZWOJOWYMI "BRUNO"

Adres:
MIŁA 14A/10, 35-314 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Joanna Marnik
e-mail: poczta@ina.rzeszow.pl
tel: 660918303

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie