LIDER ZESPOŁU

Mikołów/ mikołowski/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 22.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0503

OBOWIĄZKI:
Branża handlowa
Odpowiedzialność za właściwe przygotowanie działu do sprzedaży, przeprowdzanie inwentaryzacji i dbanie o ich prawidłowy wynik

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na czas określony 7 m-cy
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-190 Mikołów (MARKET)
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-Ndz 6.00-14.00, 14.00-22.00 (system pracy równoważny)

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:
- Wykształcenie min. podstawowe. Minimum roczne doświadczenie w handlu detalicznym. Umiejętność obsługi komputera. Wykształcenie min. Mogą być również osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności jeżeli stan zdrowia pozwala na wykonywanie pracy na danym stanowisku.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Mikołów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 5 700 do 6 600 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
KAUFLAND POLSKA MARKETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA

Adres:
ARMII KRAJOWEJ 47, 50-541 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Agata Dobroń
e-mail: agata.dobron@kaufland.pl
tel: 71 3775401

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Pn-Pt, Godziny : 8.00 -16.00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych