KUCHENKOWA- WYDAWCA POSIŁKÓW

Lubiąż/ wołowski/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 08.07.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Adama Mickiewicza 1, 56-100 Lubiąż, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/0223

OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie i wydawanie posiłków dla pacjentów szpitala. Dbanie o porządek miejsca pracy. Praca w godzinach od 6:30 do 18:30, praca w dni wolne.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: doświadczenie mile widziane

Wymagania dodatkowe:
- Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Lubiąż
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"NIRO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Ścinawska 37, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Andrzej Rewak
e-mail: lubiaz@niro.com.pl
tel: 506 059 983

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie