KUCHARZ ŚNIADANIOWY R127/2056-1110/24

Włocławek/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 27.08.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Szpitalna 23, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/2056

OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku w "Hotelu Aleksander".

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Pozostali kucharze (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- doświadczenie w kuchni, umowa zlecenie od pon. do sob. w godz. 5.30-12.30

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Włocławek
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 32 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Przedsiębiorstwo Prywatne "PAMELA"-Dariusz Ślufiński

Adres:
87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: marketing@hotel-aleksander.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
CV proszę wysyłać na adres e-mail: marketing@hotel-aleksander.pl ze wskazaniem stanowska na które ubiega się kandydat.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku