KUCHARZ/PIZZERMAN

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 11.07.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Chmielna 72/1, 80-748 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/6406

OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie dań i posiłków poprzez ustalone menu, utrzymanie standardów restauracji i porządku na stanowisku pracy. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 8-23 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:
- punktualność, gotowość do podjęcia pracy, język polski na poziomie komunikatywnym.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 30 do 36 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
1. RESTAURACJA "TAM GDZIE ZAWSZE" MAREK POLASIK; 2. MNIAM MNIAM MAREK POLASIK

Adres:
Chmielna 72/1, 80-748 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: marekp90@wp.pl
tel: 508 777 023

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Gdański Urząd Pracy