KUCHARZ

Sosnowiec/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 08.07.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

KUCHARZ

Miejsce pracy: Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie
Nr oferty: 314709

OBOWIĄZKI:
praca na kuchni w Szpitalu Górniczym, przygotowywanie posiłków, porcjowani, obieranie warzyw i pomoc na zmywaku

WYMAGANIA:

Wymagania inne:
- książeczka sanepidowska

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 30

KONTAKT:

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Pracodawca:
kontakt przez OHP

Adres:
Rzeźnicza 12, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
pracownik biura MCK Sosnowiec
e-mail: mck.sosnowiec@slaska.ohp.pl
tel: 32 297 87 30

Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny: Aby skorzystać z naszych ofert pracy należy przyjechać do naszego biura i się zarejestrować. Po rejestracji otrzymają Państwo skierowanie do pracodawcy. MCK czynny jest w godzinach 8.00-15.00 i znajduje się na ul. Rzeźniczej 12 w Sosnowcu,p. 108 (budynek PUP) Z powodu częstej pracy w terenie prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.