KUCHARZ

Grodzisk Wielkopolski/ grodziski/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 02.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KUCHARZ

Miejsce pracy: 62-065 Grodzisk Wielkopolski, powiat: grodziski, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0331

OBOWIĄZKI:
Praca w kuchni w bursie szkolnej Akademii Warty Poznań
Przygotowywanie dań (śniadania, obiady, kolacje) dla zawodników Akademii
Wykonywanie różnych technik kulinarnych, takich jak smażenie, gotowanie, pieczenie, grillowanie, itp.
Planowanie menu w oparciu o dostępność sezonowych produktów i wytyczne trenerów
Zachowanie czystości i porządku w kuchni, w tym utrzymanie higienicznych standardów sanitarnych
Zarządzanie zapasami i zamawianie świeżych produktów
Monitorowanie i kontrolowanie jakości potraw, w tym odpowiednie doprawienie
Współpraca z innymi członkamii zespołu kuchennego, takimi jak pomocnicy kucharza, aby zapewnic płynny przebieg procesu przygotowania posiłków
Przestrzeganie wszystkich przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy w kuchni
Rozwiązywanie problemów kulinarnych, takich jak modyfikowanie receptur lub dostosowywanie się do określonych diet

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
- Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
- Uprawnienia: doświadczenie zawodowe min. 1 rok

Wymagania inne:
- Doświadczenie w pracy jako pomoc kuchenna/kucharz min. 1 rok
Planowanie menu w oparciu o dostepność sezonowych produktów i wytyczne trenerów
Zarządzanie zapasami i zamawianie świezych produktów

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
FUNDACJA WARTA POZNAŃ

Adres:
JANA SPYCHALSKIEGO 34, 61-553 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Bartosz Banaszak
e-mail: b.banaszak@wartapoznan.pl
tel: 508 228 806

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim