KUCHARZ

Rybnik/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 04.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KUCHARZ

Miejsce pracy: Stalowa 5, 44-292 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1772

OBOWIĄZKI:
Mile widziane doświadczanie na podobnym stanowisku, samodzielność, dyscyplina i zaangażowanie, gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy. Praca w Restauracji Mona obiektu Bel Mon Resort. Obsługa wydarzeń okolicznościowych obiektu Bel Mon Resort. Obróbka, wydawanie dań, pomoc przy organizacji imprez okolicznościowych i utrzymanie wzorowej czystości po zakończeniu swojej pracy. Wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny i e-mailowy. Podania składać na e-mail: hotelmanager@blemonresort.pl

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Rybnik
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 10 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
CISTERCIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Stodolska 25 G, 44-292 Zwonowice, powiat: rybnicki, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Patrycja Bober
e-mail: hotelmanager@blemonresort.pl
tel: 504800277

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku