Koordynator zmiany produkcyjnej

Góra Kalwaria/ piaseczyński/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 09.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Do zakładu działającego w branży spożywczej poszukujemy Managera produkcji.

Miejsce pracy: Góra Kalwaria, pow. piaseczyński, woj, mazowieckie.

Oferujemy
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio;
stawka miesięczna 7000 zł brutto;
premia kwartalna w rozmiarze 3000 zł brutto po okresie próbnym;
pracę w grafiku zmianowym 12 godzinnym - 168 godzin miesięcznie;
pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty i usługi firmy;
darmowy dojazd z wielu miejscowości, również z Warszawy;
pracę u stabilnego i znanego pracodawcy.

Obowiązki
nadzór nad przygotowaniem półproduktów zgodnie z planami produkcji;
kontrola produktu i zgodności z obowiązującymi standardami;
planowanie zadań i organizacja pracy zespołu podległego, kontrola czasu pracy pracowników;
optymalizacja wydajności i minimalizacja kosztów;
motywowanie i ocenianie podległych pracowników;
wdrażanie działań usprawniających pracę i doskonalenie procesów.

Wymagania
doświadczenie w branży spożywczej min. 1 rok;
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
umiejętność zarządzania zespołem;
znajomość Excel.

Zapraszamy do składania aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj", nasz rekruter skontaktuje się z Tobą i poprowadzi przez cały proces rekrutacyjny.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Alina

Alina

Alina