Koordynator serwisów i awarii (branża techniczna)

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 08.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator serwisów i awarii

Miejscowość: Cała Polska

Forma pracy: zdalna

Typ umowy: Cały etat

Rekrutacja zdalna: Tak

Orzeczenie o niepełnosprawności: Wymagane

Praca zmianowa Nie

Zakres obowiązków:

•monitoring wpływających zleceń i awarii

•awizowanie wizyt serwisantów na obiektach

•weryfikacja poprawności i jakości wykonania prac na obiektach

•rozliczenie wykonanych usług

•współpraca z serwisami terenowymi

Wymagania:

•aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

•doświadczenie w obsłudze klienta/koordynacji zadań w branżach technicznych lub w obszarze logistyki, spedycji.

•dobra znajomość pakietu MS Office

•łatwość nawiązywania kontaktów z klientami, serwisami oraz współpracownikami

•samodzielność, dobra organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania decyzji

•znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

•stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•prywatną opieka medyczna, kartę sportową/prywatne ubezpieczenie na życie

•indywidualny proces wdrożenia

•szkolenia techniczne teoretyczne i praktyczne pozwalające poznać specyfikę i rozwijać wiedzę w branży technicznej.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666 526 928 lub email: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Sylwia

Sylwia

Sylwia