Koordynator działu administracji

Kraków, Śródmieście

Ogłoszenie dodane: 26.06.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:
- Wsparcie Zarządu i Biura w codziennych obowiązkach
- Odpowiedzialność za korespondencje firmową i prawidłowy obieg dokumentów
- Koordynacja bieżących spraw administracyjnych
- Redagowanie pism do kontrahentów oraz organów administracji publicznej
- Prowadzenie kalendarza spotkań i organizacja spotkań Zarządu
- Nadzór nad przepływem informacji pomiędzy pionem Zarządu a Biurem Zarządu
- Prowadzenie i nadzór nad obiegiem korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej
- Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji
- Wystawianie i przyjmowanie faktur
- Administrowanie flotą samochodową (przeglądy, ubezpieczenia, serwis)
- Utrzymywanie kontaktu z zewnętrznymi dostawcami usług dla biura
- Udział w wybranych projektach

Nasze wymagania:
- Znajomość zagadnień związanych z wystawianiem i księgowaniem dokumentów
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność
zarządzania priorytetami
- Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
- Rzetelność i samodzielność w działaniu
- Komunikatywność, wysoka kultura osobista
- Bardzo dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych i pakietu MS Office
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- forma zatrudnienia: umowa o pracę/umowa zlecenie lub umowa o współpracę do ustalenia
- możliwość nawiązania stałej współpracy
- możliwości rozwoju zawodowego
- możliwość uczestnictwa w firmowych eventach i wyjazdach
- pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, brak dress codeu)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl wpisując w tytule nazwę stanowiska.

Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych:

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Aleksandra

Aleksandra

Aleksandra