KIEROWNIK OPERACYJNY

Dąbrowa Górnicza/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 09.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Pakar Service sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się ogólnopolską firmą usług porządkowych. Jakość jest dla nas najważniejsza!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
KIEROWNIKA OPERACYJNEGO

Twój zakres obowiązków:
- nadzór nad profesjonalnym wykonaniem usług utrzymania czystości
- nadzór nad brygadzistami, pracownikami liniowymi i podwykonawcami
- znajomość zakresów prac w obsługiwanych obiektach, prac okresowych oraz planu pracy
- rozliczanie kosztów i akceptacja faktur kosztowych w systemie CRM
- bezpośrednia kontrola realizacji zaplanowanego budżetu
- koordynacja procesu zatrudnienia i wdrożenia nowozatrudnionych pracowników
- budowanie i utrzymywanie relacji z powierzonymi klientami, cykliczne i systematyczne wizyty
- odbywanie wizji lokalnych w procesie pozyskiwania nowych klientów i wsparcie działu handlowego w przygotowywaniu ofert
- pozyskiwanie i zarządzanie podwykonawcami oraz rozliczanie ich ze świadczonych usług
- regularne raportowanie do Kierownika Rejonu
- tworzenie grafiku pracy

Nasze wymagania:
- doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
- znajomość Excela min. poziom średniozaawansowany
- zdolności operacyjne oraz analityczne myślenie

Mile widziane:
osoby z doświadczeniem w branży utrzymania czystości – jednak, zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które mają doświadczenie w zarządzaniu ludźmi

To oferujemy:
-B2B, UoP – pracujesz na warunkach jakie Ci odpowiadają
- wynagrodzenie dwuskładnikowe
- ubezpieczenie grupowe
- prywatna opieka medyczna
- elastyczne godziny pracy
- pełne wdrożenie i pomoc na każdym etapie pracy
- regularne szkolenia – podnoszące Twoje kompetencje
- spotkania integracyjne

Karina

Karina

Karina