KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT.C

Będzin/ będziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Odkrywkowa 120, 42-504 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1387

OBOWIĄZKI:
Praca na terenie kraju, transport przewozów specjalnych - wózki widłowe, sprzęt budowlany.
Umowa na czas określony 3 miesiące z możliwością pracy stałej.System pracy równoważny
Pracodawca przewiduje system wynagrodzania liczony od kilometra- do uzgodnienia
-dłuższe trasy zapewniona dieta -telefon służbowy, odzież.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Doświadczenie mile widziane , aktualne badania -karta kierowcy

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Będzin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MANNY 2 IWONA MIERZEJEWSKA

Adres:
Słoneczna 44, 05-807 Żółwin, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
tel: 601 315 855

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - I kontakt telefoniczny 601 315 855

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie