kierowca międzynarodowy

Strzegom/ świdnicki/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. C+E

Ogloszenie kierowca

Ogłoszenie o Pracy: Kierowca Międzynarodowy
Firma Transportowa SUCHJOB poszukuje doświadczonego kierowcy międzynarodowego do naszego zespołu! Jeśli masz pasję do podróżowania i chcesz dołączyć do dynamicznej ekipy, to ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:
Prawo jazdy kategorii C+E
- Doświadczenie w transporcie międzynarodowym (min. 2 lata)
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- Umiejętność obsługi urządzeń GPS i tachografu
- Odpowiedzialność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie (od 8000 zł netto)
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Regularne trasy i powroty do kraju
- Nowoczesny tabor samochodowy
- Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
- Rozne systemy pracy: 3/1, 2/1, 2/2

Obowiązki:
- Transport towarów na trasach międzynarodowych
- Dbanie o stan techniczny pojazdu
- Przestrzeganie przepisów drogowych oraz wewnętrznych procedur firmy
- Utrzymywanie kontaktu z dyspozytorem

Jak Aplikować:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: suchjob@wp.pl /tel.+48 606 241 420

Termin nadsyłania aplikacji: 30.11.2023

Dołącz do nas i zacznij nową, ekscytującą przygodę w transporcie międzynarodowym!

Jacek

Jacek

Jacek