KIEROWCA KAT. C

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 28.06.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Elbląska 125/E, 80-718 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/6027

OBOWIĄZKI:
Transportowanie gazów technicznych w butlach i wiązkach. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 6-15.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
- Uprawnienia: ADR

Wymagania inne:
- minimum dwa lata pracy jako kierowca samochodów ciężarowych, ADR podstawowy, karta kierowcy. Mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
AMGAZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
ELBLĄSKA 125/E, 80-178 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: gdansk@amgaz.pl
tel: 603 954 488

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:

Źródło: Gdański Urząd Pracy