Kierowca C/CE z podstawowym niemieckim

Szczecin/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 30.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. C+E

Niemiecka firma zajmująca się budownictwem zatrudni pracownika na stanowisko:
Kierowca C/CE
Miejsce pracy: Niemcy – Bawaria, Hesja
Zadania:
• Prowadzenie najnowocześniejszych, mocnych ciągników siodłowych lub samochodów ciężarowych,
• Odpowiedzialność za punktualne dostarczenie ładunku,
• Kontrola, konserwacja i dbałość o pojazd.
Wymagania:
• Prawo jazdy kat. C/CE i świadectwo kwalifikacji kierowcy,
• Doświadczenie w pracy m.in. na betonomieszarkach, ciągnikach siodłowych z naczepą i zestawami z przyczepami, w tym na pompach do betonu, naczepach niskopodwoziowych, wywrotkach, walcach i dźwigach samojezdnych,
• Znajomość języka niemieckiego umożliwiającego porozumiewanie się na budowie.
Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
• Noclegi w zależności od typu pojazdu i odległości,
• Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,
• Dodatki, premie, dopłaty.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „KIEROWCA C/CE” – oddzwonię!

Magdalena

Magdalena

Magdalena