KELNER/KA

Knurów/ gliwicki/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 05.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KELNER/KA

Miejsce pracy: Plebiscytowa 25, 44-190 Knurów, powiat: gliwicki, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1670

OBOWIĄZKI:
Wykształcenie, doświadczenie zawodowe: brak wymagań; chęci do pracy, praca w restauracji, godziny do uzg. z pracodawcą, praca w ruchu ciągłym, miejsce pracy; Knurów

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Knurów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Lewin spółka Cywilna Robert Lekki Robert Winckiewicz

Adres:
Plebiscytowa 25, 44-190 Knurów, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Robert Lekki
tel: 501170117

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
Kontakt telefoniczny z pracodawcą

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach