KELNER, BARMAN, KUCHARZ

Gdynia/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 27.06.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Łużycka 6 D, 81-537 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0967

OBOWIĄZKI:
Praca na statkach pasażerskich. Obsługa gości zgodnie ze standardami firmy.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:
- Wymagania: doświadczenie zawodowe na stanowisku, chęci do pracy oraz dyspozycyjność. Pracodawca pokrywa koszty związane z zatrudnieniem. Zatrudnienie na podstawie kontraktu 6 miesięcy na morzu 2 miesiące w domu. Cv należy przesłać na maila mariusz.grzesiak@vships.com Pracodawca skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdynia
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 16 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"V.SHIPS/PL/" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Łużycka 6 D, 81-537 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: mariusz.grzesiak@vships.com

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
- cv
- referencje
- aktualny paszport

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni