KELNER

Sulęcin/ sulęciński/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KELNER

Miejsce pracy: IGNACEGO DASZYŃSKIEGO 57, 69-200 Sulęcin, powiat: sulęciński, woj: lubuskie
Nr oferty: StPr/24/0303

OBOWIĄZKI:
Kelner-Obsługa klienta, wydawanie posiłków, utrzymanie porządku w sali. Praca w godz. 6:00-14:00 lub 14:00-22:00. Wymagane wyksztalcenie min. średnie, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.Tel. 730 687 153 Justyna Kadłubicka

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
- Wykształcenie: średnie branżowe
- Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
- Uprawnienia: wysoka kultura osobista
- Uprawnienia: komunikatywność

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Sulęcin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
HOTEL KORMORAN Resort & SPA Sp. z o.o.

Adres:
IGNACEGO DASZYŃSKIEGO 57, 69-200 Sulęcin, powiat: sulęciński, woj: lubuskie

Dane kontaktowe:
Justyna Kadłubicka
e-mail: justyna@kormoran.tv
tel: 730 687 153

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Przed spotaniem wymagany kon. tel.

Wymagane dokumenty:
Skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie