KASJER- SPRZEDAWCA ( BRANŻA MIĘSO - WĘDLINIARSKA )

Dąbrowa Górnicza/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 23.08.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Oddziału AK Ordona 304, 42-530 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0565

OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, praca z komputerem;
I umowa zlecenie na 1 miesiąc, II umowa o pracę na okres próbny, III umowa o pracę na czas określony,
praca w systemie 2 zmianowym, godziny pracy 6-14, 12-20

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: książeczka sanepidowska
- Uprawnienia: badania sanepidowskie

Wymagania pożądane:
- Zawód: Sprzedawca w branży mięsnej

Wymagania inne:
- mile widziane doświadczenie zawodowe 1 rok

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
JBB DETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
HENRYKA WIENIAWSKIEGO 18, 41-506 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Edyta Biel
tel: 532 978 999

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon - I kontakt telefoniczny

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej