KASJER-SPRZEDAWCA

Bielsko-Biała/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 07.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Barkowska 1, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1348

OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie, ekspozycja, wykładanie, sprzedaż towarów, utrzymywanie czystości i porządku w obiekcie.

Praca w systemie dwuzmianowym w godz. 5.30-13.30, 10.30-18.30 od pon. do sob.
Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Uprawnienia: Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:
- Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (kierunek bez znaczenia, mile widziane handlowe), wymagana umiejętność obsługi kasy fiskalnej, wymagane min. 1 rok doświadczenia w sklepie spożywczym. Mile widziane badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Sklep spożywczo-przemysłowy Stanisław Nabielec

Adres:
Barkowska 1, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Stanisław Nabielec
tel: 784 599 095

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:
Kontakt telefoniczny

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej