KASJER - SPRZEDAWCA

Puszczykowo/ poznański/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 23.08.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO 6, 62-040 Puszczykowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/2809

OBOWIĄZKI:
Praca jako kasjer-sprzedawca, kontakt z żywnością, kontakt z klientem. Praca na dwie zmiany w godz. 6.00-14.30; 14.15-23.00.
PRACA WYMAGA DŹWIGANIA !!!!!

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
- Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
- Uprawnienia: doświadczenie mile widziane
- Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid

Wymagania inne:
- Brak przeciwskazań do dżwigania! Mile widziane: dyspozycyjność, punktualność, chęć do pracy.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Puszczykowo
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
EMKA Marta Kosiorek

Adres:
JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGO 6, 62-040 Puszczykowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
tel: 733-627-683

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: tel. umówienie spotkania

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu