KASJER/SPRZEDAWCA

Kupno/ kolbuszowski/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 36-145 Kupno 258, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/0614

OBOWIĄZKI:
Praca w sklepie spożywczym, wykładanie towaru, obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej. Wykonywanie pracy przez 8-12 dni w miesiącu. Praca na II zmiany .Godziny pracy I zmiana od godz. 6.00 do 14.00, II zmiana od godz. 14.00 do 22.00, w soboty I zmiana od godz. 6.00 do 14.00, II zmiana od godz. 14.00 do 22.00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Uczciwość,chęci do pracy, mile widziane doświadczenie zawodowe.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kupno
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
DELIKATESY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
PIOTRA BARDOWSKIEGO 4, 35-005 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Renata Szczepanik
e-mail: r.szczepanik.dj@wp.pl
tel: 882000260

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV, kontakt telefoniczny: 882 000 260

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej