INŻYNIER DS. EKSPLOATACJI

Nowy Dwór Mazowiecki/ nowodworski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 25.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Obwodowa 370, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0419

OBOWIĄZKI:
● Współpraca z kierownikiem ciepłowni w zakresie działań operacyjnych oraz pełnienie zastępstwa za kierownika ciepłowni;
● Kontrola przestrzegania przepisów BHP i ppoż. oraz procedurami firmowymi;
● Nadzór nad właściwą eksploatacją sieci i urządzeń energetycznych;
● Analiza wskaźników technicznych systemu ciepłowniczego i stała troska o ich poprawę;
● Organizowanie natychmiastowej akcji celem zlokalizowania awarii i zabezpieczenia przed ewentualnymi skutkami;
● Sprawowanie nadzoru technicznego w zakresie sprawnego usuwania awarii sieci i urządzeń energetycznych;
● Nadzór nad właściwą gospodarką materiałami, częściami zamiennymi i urządzeniami;
● Prowadzenie magazynu paliw i materiałów;
● Pomoc w opracowywaniu planów oraz realizacji remontów, modernizacji sieci i urządzeń energetycznych

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
- Uprawnienia: umiejętności komunikacyjne

Wymagania inne:
- [Umiejętność 2] : Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
[Umiejętność 1] : Wykształcenie wyższe techniczne (o profilu inżynieria środowiska, energetyka, mechanika)
[Inne] : mile widziane uprawnienia w zakresie dozoru i eksploatacji kotłów D2 i E2

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 6 800 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
VEOLIA PÓŁNOC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Ciepła 9, 86-105 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
Jakub Bajszczak
e-mail: jakub.bajszczak@veolia.com
tel: 722-230-108

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim