INŻYNIER BUDOWY

Bochnia/ bocheński/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 23.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: BRZESKA 21, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0537

OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dokumentacji budowlanej i magazynowej, nadzór nad pracami budowlanymi, kontrola wykonanej pracy.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- Wykształcenie wyższe budowlane/techniczne, preferowane kierunki: budownictwo, inżynieria lądowa, architektura lub pokrewne. Wymagane minimum 1 rok doświadczenia w pracy w budownictwie lub związanej z nadzorem budowlanym. Wymagana znajomość technologii i standardów budowlanych, przepisów prawa budowlanego oraz norm technicznych, prawo jazdy kat. B, umiejętność zarządzania zespołem oraz koordynacji prac budowlanych, czytania i interpretacji dokumentacji technicznej, znajomość programów do kosztorysowania np. Norma PRO, mile widziana obsługa programu AutoCAD, dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność, zdolności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność pracy pod presją czasu, zdolności do podejmowania decyzji, gotowość do pracy w delegacji- jeżeli projekt wymaga pracy w różnych lokalizacjach. Mile widziana znajomość języka angielskiego. Praca na pełny etat, jedna zmiana w godzinach: 8-16. Umowa na czas próbny z możliwością kontynuacji zatrudnienia. Miejsce pracy: Bochnia+ teren Małopolski wg zleceń.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bochnia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 8 500 do 13 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
IGEOS P&P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
BRZESKA 21, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Justyna Makuch
e-mail: biuro@igeos.com.pl
tel: 698 586 333

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni