INSTRUKTOR ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH

Opole/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 13.08.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Niemodlińska 87, 45-861 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/1586

OBOWIĄZKI:
praca jako instruktor zajęć praktycznych na kursach spawania

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG
- Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG
- Uprawnienia: Spawanie łukowe metodą MAG (135) drutem elektrodowym litym w osłonie gazów aktywnych (CO2, H2, O2, N2, NO)

Wymagania inne:
- możliwość przyuczenia, gwarantujemy ukończenie szkolenia dla dla instruktorów praktycznej nauki zawodu, możliwość zdobycia kolejnych uprawnień spawalniczych
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Opole
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
TOWARZYSTWO OŚWIATOWO-NAUKOWE "INTER-WIEDZA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Władysława Reymonta 16/201, 45-066 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Małgorzata Hamadyk
e-mail: biuro@interwiedza.pl
tel: 608000445, 668809237

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu