HYDRAULIK (OFPR/24/1450)

Raba Niżna/ limanowski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 04.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 34-730 Raba Niżna 28, powiat: limanowski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/1470

OBOWIĄZKI:
Prace związane z hydrauliką (wykonywanie instalacji, montaż piecy grzewczych itp.)
Obecnie praca na terenie Gminy Mszana Dolna

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Wykształcenie: gimnazjalne

Wymagania inne:
- mile widziane umiejętności związane z podstawowymi pracami hydraulika, istnieje możliwość przyuczenia

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Raba Niżna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
HYDROMIX INSTALACJE GRZEWCZO - SANITARNE Jakub PIEKARCZYK

Adres:
Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Lidia Kopytek
tel: 183311710

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
CV, kontakt bezpośrednio do pracodawcy P. Jakub Piekarczyk tel. 886 624 775

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa