HYDRAULIK

Tychy/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 23.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

HYDRAULIK

Miejsce pracy: Objazdowa 32, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1520

OBOWIĄZKI:
Poszukujemy pracownika do prac HYDRAULICZNYCH.
Firma zajmująca się od 25 lat produkcją urządzeń hakowych, wywrotek, beczek asenizacyjnych i innych sprzętów komunalnych poszukuje do swojego oddziału w Tychach HYDRAULIKA posiadającego doświadczenie w wykonywaniu instalacji hydraulicznych w pojazdach specjalnych
Zakres obowiązków:
wykonywanie instalacji hydraulicznych w produkowanych pojazdach (urządzenia hakowe, wywrotki, zabudowy asenizacyjne, śmieciarki)

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: dobra organizacja pracy
- Uprawnienia: odpowiedzialność

Wymagania inne:
- Wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie w wykonywaniu instalacji hydraulicznych w pojazdach specjalnych, umiejętność czytania rysunku technicznego, bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność za powierzone zadania, terminowość, umiejętność wykonywania instalacji hydraulicznych w produkowanych pojazdach (urządzenia hakowe, wywrotki, zabudowy asenizacyjne, śmieciarki)

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tychy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 36 do 41 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
GP TRUCK TRADING S.C. GRZEGORZ KĄDZIELA AGNIESZKA KĄDZIELA

Adres:
Objazdowa 32, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Igor Woźniak
e-mail: i.wozniak@gptruck.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach