HYDRAULIK

Będzin/ będziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 06.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

HYDRAULIK

Miejsce pracy: 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1228

OBOWIĄZKI:
Prace hydrauliczne, przeglądy, montaż instalacji, naprawa i konserwacja.
Praca od poniedziąłku do piątku: 07:00 do 15:00
Miejsce pracy na terenie Bedzina. Baza firmy na ul. Zwyciestwa w Będzinie.
I umowa na cza określony na 3 miesiące

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie kandydatów: zasadnicze zawodowe.
Uprawnienia wod - kan gaz - co
Mile widziane prawo jazdy kat. B

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Będzin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
MIEJSKI ZAKŁAD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Krakowska 16, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
tel: 32 775 81 31

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - I kontakt koniecznie telefoniczny: 32 775 81 31 wew.60 lub kadry w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie