HYDRAULIK

Kielce/ świętokrzyskie

Ogłoszenie dodane: 06.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

HYDRAULIK

Miejsce pracy: Peryferyjna 23, 25-562 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
Nr oferty: StPr/24/2220

OBOWIĄZKI:
Prace wykończeniowe prefabrykowanych betonowych modułów mieszkalnych, praca w hali. Montaż instalacji wodnych i sanitarnych.Przyłączanie urządzeń sanitarnych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:
- Opis stanowiska: Prace wykończeniowe prefabrykowanych betonowych modułów mieszkalnych, praca w hali, montaż instalacji wodnych i sanitarnych, przyłączanie urządzeń sanitarnych
Wymagania:
Doświadczenie w wykonywaniu podobnej pracy, staranność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Oferujemy:
- Umowę o pracę na pełny etat.
- Wynagrodzenie w euro zawsze wypłacane na czas ( do 10 dnia każdego miesiąca).
- Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe, Internet, pełne wyposażenie).
- Zapewnione bezpłatne codzienne dojazdy dom-praca-dom.
- Odzież roboczą, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia.
- Stabilne i długotrwałe zatrudnienie.
- Polskojęzyczny zespół i kierownika, który w razie potrzeby pomoże w załatwianiu bieżących spraw (lekarz, itp.)

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kielce
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 60 do 70 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
EXBUD KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Peryferyjna 23, 25-562 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Dane kontaktowe:
e-mail: katarzyna.piwowar@exbud.pl
tel: 518 287 640

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - Kontakt pod numerem telefonu 518 287 640 lub e-mail. katarzyna.piwowar@exbud.pl

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Miejski Urząd Pracy w Kielcach