Grafik komputerowy

Sulęcin/ sulęciński/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 04.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscowość: Sulęcin

Forma pracy: stacjonarna

Typ umowy: Cały etat

Rekrutacja zdalna: Tak

Orzeczenie o niepełnosprawności: Wymagane

Zakres obowiązków:

• tworzenie materiałów graficznych oraz prostych animacji (np. GIF)

• kreację graficzną prostych landing pages oraz bannerów reklamowych do kampanii online

• tworzenie key visual

• projektowanie materiałów reklamowych (ulotek, broszur, kalendarzy) – eksport w wersji do druku

Czego od Ciebie oczekujemy:

• aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności

• znajomości programów graficznych (Adobe Photoshop, InDesigne, Illustrator lub Corel) poparta portfolio

• bardzo dobrej organizacji pracy własnej

• kreatywności i wiedzy z zakresu technik artystycznych oraz marketingu

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie

• nowoczesny sprzęt

• praca w miłym i zgranym zespole

• wyjazdy integracyjne

• pakiet medyczny

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 666 526 928 lub email: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Sylwia

Sylwia

Sylwia