FRYZJER DAMSKO-MĘSKI

Bielsko-Biała/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 30.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Jutrzenki 24/B, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1318

OBOWIĄZKI:
Obsługa salonu, recepcji, strzyżenia damskie, męskie, koloryzacja itp.
Praca w systemie dwuzmianowym od pon. do sob. w godz. 8.00-16.00, 11.00-19.00.
Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe kierunek fryzjer, umiejętność strzyżenia damskiego i męskiego, upięcia okazjonalnego, koloryzacja, wymagany 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Salon Fryzur "Inspiracja" Sylwia Piskórz

Adres:
Jutrzenki 24/B, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Sylwia Piskórz
tel: 501 756 703

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty:
Kontakt osobisty lub telefoniczny

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej