FRYZJER

Wadowice/ wadowicki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 26.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

FRYZJER

Miejsce pracy: Krakowska 11, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/1042

OBOWIĄZKI:
Fryzjerstwo damsko-męskie.
Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, jednozmianowa, salon czynny w godz. pn-pt: 9-17, sob. 8-13, godziny pracy do ustalenia, praca na 1/2 etatu.
Kontakt z pracodawcą osobisty, poprzedzony telefonem 795 790 472.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Fryzjer*
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: FRYZJERSTWO

Wymagania inne:
- Wykształcenie min. zawodowe, kierunkowe, doświadczenie wymagane, brane jest również pod uwagę doświadczenie nabyte podczas praktycznej nauki zawodu, sumienność, uczciwość, wysoka kultura osobista.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Wadowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ATELIER PIĘKNA RENATA ŻYDEK

Adres:
Krakowska 11, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Renata Żydek
tel: 795 790 472

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon - Kontakt osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym

Wymagane dokumenty:
CV, może być skierowanie.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach