FRYZJER

Psary/ będziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 21.08.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

FRYZJER

Miejsce pracy: Malinowicka 1A/2, 42-512 Psary, powiat: będziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1138

OBOWIĄZKI:
Strzyżenia damsko-męskie, upięcia, koloryzacja, modelowanie, trwała ondulacja, styling.

Praca na okres próbny 1 miesiąca z możliwością przedłużenia.

Godziny pracy: 10.00-18.00

Wynagrodzenie uzależnione jest od stopnia kwalifikacji kandydatów.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: fryzjerstwo

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie kierunkowe - fryzjerstwo. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, wymagane są natomiast podstawowe umiejętności techniczne.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Psary
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Olga Rybak Usługi Fryzjerskie "OLGA"

Adres:
Malinowicka 1A/2, 42-512 Psary, powiat: będziński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Olga Rybak
tel: 693 927 062

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Pierwszy kontakt telefoniczny 693 927 062 celem umówienia terminu rozmowy kwalifikacyjnej

Wymagane dokumenty:
Dokumenty aplikacyjne

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie