FRYZJER (1/2 ETATU)

Tychy/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 04.09.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: Generała Andersa 1B, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1574

OBOWIĄZKI:
Usługi fryzjerskie damsko-męskie.
*praca w systemie indywidulanym w przedziale czasowym: 08:00-18:00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:
- Wykształcenie zawodowe - kierunkowe, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, minimum 2-letnie doświadczenie w zawodzie. Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z klientami, wysoka kultura osobista, łatwość uczenia się nowych rzeczy, kreatywność.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tychy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ALEKSANDRA BARCZYK-CIMOCH SALON FRYZJERSKI "FOKUS"

Adres:
Generała Andersa 1B, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
ALEKSANDRA BARCZYK-CIMOCH
e-mail: cimochaleksandra@gmail.com
tel: 501 647 164

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: kontakt osobisty po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu rozmowy

Wymagane dokumenty:
CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach