FIZJOTERAPEUTA - REHABILITACJA DZIECI (NR 1271)

Bydgoszcz/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 09.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

FIZJOTERAPEUTA - REHABILITACJA DZIECI
(NR 1271)

Miejsce pracy: Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/1271

OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- diagnozę oraz terapię fizjoterapeutyczną w ramach ośrodka dziennej rehabilitacji dzieci,
- wykonywanie świadczeń opieki zdrowotnej z dbałością o wysoką jakość obsługi pacjenta,
- rzetelne i systematyczne prowadzenie dokumentacji medycznej,
- wprowadzanie danych do elektronicznego systemu obsługi pacjenta.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- Od kandydatów oczekujemy:
- ukończonych studiów wyższych kierunkowych i posiadania NPWZf (lub osoba w trakcie studiów),
- kursów i szkoleń w obszarze fizjoterapii dzieci, w tym z metod neurorozwojowych - NDT Bobath,
- komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,
- odpowiedzialności i zaangażowania,
- samodzielności i dobrej organizacji pracy,
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 0-3 lat.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
WYŻSZA SZKOŁA GOSPODARKI Z SIEDZIBĄ W BYDGOSZCZY

Adres:
Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
e-mail: aplikacja@byd.pl

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej: CV oraz wypełnioną zgodę rekrutacyjną dla kandydata z zaznaczeniem stanowiska, na adres mailowy: aplikacja@byd.pl

WAŻNE!

Przed aplikacją prosimy o zapoznanie się z wymogami formalnymi związanymi z procesem rekrutacji - link: WYPEŁNIJ ZGODĘ REKRUTACYJNĄ DLA KANDYDATA, dostępny pod adresem: https://praca.byd.pl/id,6/oferta,285/oferty-pracy-w-wsg

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy