FIZJOTERAPEUTA

Tajęcina/ rzeszowski/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 18.06.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 36-002 Tajęcina 66A, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/2593

OBOWIĄZKI:
rehabilitacja pacjentów w ośrodku

Praca 38 godzin tygodniowo dwuzmianiwa

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
- Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu
- Uprawnienia: FIZJOTERAPEUTA

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tajęcina
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 38 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
REHAMED-CENTER SP. Z O.O.

Adres:
36-002 Tajęcina 66A, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
e-mail: kadry@rehamed-center.pl
tel: 177725666

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez REHAMED-CENTER Sp. z o.o. siedzibą w 36-002 Tajęcina 66A zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie