ELEKTRYK/MONTER TRAS KABLOWYCH (NR 2349)

Bydgoszcz/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 23.08.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

ELEKTRYK/MONTER TRAS KABLOWYCH
(NR 2349)

Miejsce pracy: Energetyczna 1, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/2349

OBOWIĄZKI:
Montaż tras kablowych zgodnie z zaleceniami.

Praca w godzinach 7:00 - 17:00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagania inne:
- mile widziane wykształcenie kierunkowe, mile widziane doświadczenie zawodowe (ale może być pracownik bez doświadczenia), mile widziane uprawnienia SEP, UDT

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
NORBUX RAFAŁ PLESZEWSKI

Adres:
Józefa Piłsudskiego 10, 97-400 Bełchatów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:
e-mail: norbux@wp.pl
tel: 791 872 423

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8:00 - 18:00

Wymagane dokumenty:
CV należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: norbux@wp.pl
możliwy kontakt telefoniczny pod numerem: 791 872 423 w godz. 8:00 - 18:00

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy