Elektryk, Konserwator, Monter

Warszawa, Praga-Południe

Ogłoszenie dodane: 28.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Firma ULTRA VOLTA Sp. z o.o. zatrudni do pracy elektryka - teletechnika przy budowach budynków kubaturowych zlokalizowanych na terenie województwa Mazowieckiego. Budowy typu szkoły, placówki medyczne, budynki handlowe, mieszkaniowe. Zajmujemy się również kompleksową konserwacją techniczną obiektów i aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Konserwator - elektryk - teletechnik

Zadania:

Budowa nowych instalacji - głównie podłączenia, uruchomienia.

Utrzymywanie w ruchu oraz prawidłowym stanie urządzeń elektrycznych.

Odpowiedzialność za konserwację i naprawy urządzeń elektrycznych.

Usuwanie awarii.

Sprawdzanie zgłoszeń usterkowych ze zrealizowanych inwestycji.

Wymagania:

Doświadczenie minimum 3 lata pracy w branży.

Umiejętności czytania schematów technicznych.

Zaangażowania w powierzone obowiązki.

Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

Uprawnienia elektryczne SEP 1KV.

Doświadczenie z instalacjami teletechnicznymi: SSP, CCTV, KD, LAN, SSWiN

Umiejętność programowania central SSP, systemów CCTV.

Oferujemy:

Umowę o pracę z wynagrodzeniem dopasowanym do doświadczenia i zaangażowania.

Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w branży: elektrycznej, budowlanej, SAP.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Pracę w zgranym zespole.

Zapewniamy auto na własne użytkowanie oraz narzędzia pracy.

Długotrwałą współpracę.

Praca na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

Mateusz

Mateusz

Mateusz