Elektryk – Elektronik praca do zaraz

Grodzisk Mazowiecki/ grodziski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 2 godziny temu

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Dla naszego klienta firmy zajmującej się wdrażaniem systemów automatyki przemysłowej oraz telemetrii. Poszukujemy osób na stanowisko Elektryk – Elektronik praca od zaraz.

Lokalizacja: Grodziska 119, 05-830 Stara Wieś (pow. pruszkowski) koło Nadarzyna, 10 km od Grodziska Mazowieckiego, 13 km od Pruszkowa i tylko 21 km od Warszawy!

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na pełny etat.

Praca mobilna, mile widziane prawo jazdy kat. B. Częste wyjazdy po całej Polsce – wyjeżdżasz w poniedziałek, wracasz w piątek.

Wszystko zorganizowane na czas wyjazdu: zakwaterowanie, posiłki.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

Wysokie wynagrodzenie od 25,00 do 30,00 zł netto / godzinę, od 5670 zł do 6900 zł brutto miesięcznie + dodatkowe premie po okresie szkolenia ( 2-3 miesiące okresu szkolenia),

Premia za wyniki – Twój wysiłek będzie nagradzany!

Premia świąteczna – dodatkowe pieniądze na święta,

Delegacje i możliwość wyjazdów po całej Polsce – wyjeżdżasz w poniedziałek, wracasz w piątek.

Zorganizowane zakwaterowanie i posiłki podczas wyjazdów,

Szkolenia i kursy branżowe – będziesz stale podnosić swoje kwalifikacje.

Zakres obowiązków:

Montaż, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych,

Diagnozowanie i usuwanie usterek w systemach elektrycznych,

Wykonywanie pomiarów i testów układów elektronicznych i elektrycznych,

Budowa i konfiguracja systemów automatyki przemysłowej,

Obsługa aparatury pomiarowej oraz narzędzi specjalistycznych.

Szukamy osoby, która:

Ma wykształcenie związane z elektryką/elektroniką,

Potrafi diagnozować i naprawiać usterki elektryczne,

Zna przepisy i normy dotyczące instalacji elektrycznych,

Jest komunikatywna, lubi pracować w zespole i jest otwarta na nowe wyzwania,

Chce rozwijać się poprzez szkolenia i kursy.

To Twoja szansa na stabilną i dob

Iwona

Iwona

Iwona