ELEKTRYK - ELEKTROMONTER

Piła/ pilski/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 12.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Żwirowa 9, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0492

OBOWIĄZKI:
Montaż instalacji elektroenergetycznych i automatyki przemysłowej, sieci nn 0,4 kV i 15kV energetyka zawodowa. Praca na terenie Piły i okolic.
Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-ce, zatrudnienie od zaraz, jedna zmiana od pn. do pt. w godz. 07:00 - 15:00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze branżowe, elektryczne
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:
- Wykształcenie zawodowe - elektryczne lub pokrewne, umiejętność pracy w zespole, uprawnieninia -eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV mile widziane

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Piła
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 600 do 8 900 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"EL-SERWIS" SPÓŁKA JAWNA CZARNECKI, ŁUKASIK

Adres:
Żwirowa 9, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Tomasz Łukasik
e-mail: t.lukasik@el-serwis.com.pl
tel: 603 250 618

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pile