Elektryk / Atrakcyjne warunki

Jelcz-Laskowice/ oławski/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 26.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Producent elementów z blach, części metalowych poszukuje Elektryków.

Zapewniamy stałe zatrudnienie w stabilnej organizacji.

Oferujemy:
bezpośrednie stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
pracę od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22), możliwość wprowadzenia trzeciej zmiany
wynagrodzenie zależne do umiejętności i doświadczenia: podstawa (do 9 000 brutto) + premia
atrakcyjny pakiet benefitów mi.in: prywatne ubezpieczenie grupowe, posiłki pracownicze, system rekomendacji pracowników, dostęp do platformy nauki j. obcych, szkoleń rozwojowych, e-booków, dostęp do zakładowej siłowni,
pakiet szkoleń wewnętrznych

Zadania:
zapewnienie poprawnego funkcjonowania parku maszynowego
bieżące naprawy maszyn i urządzeń - diagnozowanie i naprawa usterek z zakresu elektryki
okresowe przeglądy
wykonywanie prób po montażu i naprawie instalacji maszyn, dokonywanie oceny ich stanu technicznego

Oczekujemy:
znajomości schematów elektrycznych
doświadczenia w dziale technicznym
odpowiedzialności i rzetelności

Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny, lub kontaktu telefonicznego - 570 318 000.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna