Elektryk

Warszawa, Bemowo

Ogłoszenie dodane: 11.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Dodatkowa / sezonowa
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Agencja pośrednictwa zawodowego GRH Polska poszukuje dla naszego wieloletniego klienta osoby z doświadczeniem na stanowisko
ELEKTRYK
Rozpoczęcie pracy od 12.08.
Lokalizacja – Alpy Francuskie
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Gwarantujemy:
• Darmowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
• Wszelkie niezbędne materiały, narzędzia i bezpłatny dojazd do pracy
• Atrakcyjny system rozliczeń
• Wsparcie w dopełnieniu dokumentacji
• Zatrudnienie bezpośrednio w polskiej firmie w oparciu o umowę o pracę
• Częściowy zwrot kosztów podróży
• Dofinansowanie do zakupu odzieży roboczej
• System poleceń pracowników – dodatkowy bonus za każdego poleconego pracownika, który dołączy do naszego zespołu
Zakres obowiązków:
• Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych
• Wykonywanie instalacji elektrycznych wraz z sprawdzaniem prawidłowości działania
• Montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
• Prace przy skrzynkach bezpiecznikowych
• Montaż skrzynek rozdzielczych

Jesteś zainteresowany? Prześlij swoją aplikację, aby otrzymać więcej szczegółów lub zadzwoń do nas (pon-pt w godzinach 8:00-16:00)
Nr tel. – 789 365 553

Magda

Magda

Magda