ELEKTROMONTER

Siemianowice Śląskie/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 27.06.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Budowlana 15, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/1593

OBOWIĄZKI:
- Praca na podstawie dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych. Montowanie, demontowanie rozdzielnic niskiego napięcia, tablic rozdzielczych oraz sterowniczych szaf elektrycznych. Montowanie, demontowanie oraz instalowanie różnego typu opraw oświetleniowych oraz ich konserwacja. Układanie, pomiary oraz łączenie różnego rodzaju kabli i przewodów zasilających oraz sterujących.
- Godzina pracy: 7:00-15:00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: Wykształcenie zawodowe elektryczne lub pokrewne

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie min. zawodowe elektryczne lub pokrewne (w przypadku posiadania wykształcenia pokrewnego wymagane jest posiadanie uprawnień SEP do 1kV). Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku elektromontera lub elektryka lub automatyka lub na podobnym stanowisku. Wymagana umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych. Mile widziane Prawo jazdy kat. B.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
INSELEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Budowlana 15, 41-100 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Michał Moroń
e-mail: prefabrykacja@inselec.pl
tel: 513-700-684

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail, Godziny : 10:00-14:00

Wymagane dokumenty:
CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (10:00-14:00) (Tel. 513-700-684) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Budowlana 15, 41-100 Siemianowice Śląskie) lub e-mail: prefabrykacja@inselec.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach