Doradca klienta / sprzedawca produktów kosmetycznych

Nadarzyn/ pruszkowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 06.09.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Poszukujemy osób na stanowisko Opiekuna stoiska kosmetycznego w Nadarzynie.

Twój zakres obowiązków:
- Doradzanie w zakupie produktów kosmetycznych
- Ekspozycja produktów zgodnie z wytycznymi planogramu
- Dbanie o cenówki oraz ich aktualizację
- Promowanie produktów
- Obsługa kasy fiskalnej
- Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania pracodawcy:
- Rzetelność i punktualność
- Umiejętność pracy zgodnie z wytycznymi
- Dbałość o detale, higienę i standardy pracy

Mile widziane:
- Doświadczenie w pracy z klientami
- Status studenta lub ucznia
- Pracodawca oferuje
- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
- Pracę w dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze
- Możliwość kontynuowania współpracy w dłuższej perspektywie

CV prosimy przesyłać na adres mailowy anna.wegrowska@humangroup.pl

Anna

Anna

Anna