DORADCA KLIENTA

Modlniczka/ krakowski/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 01.07.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Handlowców 12, 32-085 Modlniczka, powiat: krakowski, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/2024-07-01/1551

OBOWIĄZKI:
Praca na dziele z dywanami.
Obsługa klienta, sprzedaż stacjonarna oraz przez internet, przyjmowanie towaru, metkowanie, dbałość o porządek w miejscu pracy.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- wykształcenie dowolne, dobry kontakt z klientami, mile widziane doświadczenie w handlu

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Modlniczka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
A.WITEK ANNA WITEK- PIETROŃ

Adres:
Handlowców 14, 32-085 Modlniczka, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Anna Witek Pietroń
tel: 12 6623622

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego